mikolajkrekora2

Mikołaj Krekora – mgr fizjoterapii, trener personalny, właściciel ProReh

 

Interesuję się metodami rehabilitacji i treningu, w których pacjent bierze aktywny udział. W swojej pracy cenię sobie to, że odpowiednio wykonana przez moich podopiecznych praca daje wymierne efekty w postaci lepszego funkcjonowania i/lub osiągania celów treningowych. Doskonale rozumiem nie tylko problemy, ale również potrzeby osób aktywnych ruchowo. Podczas terapii, zawsze staram się aby pacjent zrozumiał na czym polega jego problem.

Zajmuję się również czynnym uprawianiem piłki ręcznej – jestem zawodnikiem Superligowego KPR Legionowo oraz Trenerem Młodzieżowej Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej Plażowej.

 

IMG_9422

Renata Wiśniewska – mgr fizjoterapii

 

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od początku pracy zawodowej pracuję z dziećmi. Moi Pacjenci to zarówno niemowlęta z zaburzeniami napięcia mięśniowego, jak i starsze dzieci z chorobami neurologicznymi, genetycznymi czy wadami postawy.

Specjalizuję się również w terapii i masażu kobiet w ciąży. Wdzięczność i uśmiech na twarzy przyszłych mam dają mi największą satysfakcję.

Prywatnie jestem mamą dwóch fantastycznych dziewczynek, one też uczą mnie cierpliwości i pokory w pracy z małymi Pacjentami. Stosuję techniki pracy wg teorii NDT Bobath, PNF, a także masaż (u niemowląt Shantala) i kinesiotaping.

 

 

Artur Jagodziński – fizjoterapeuta, trener personalny

 

W pracy skupiam się głównie na pacjentach z problemami ortopedycznymi. Szczególny nacisk kładę na podejście, w którym to pacjent aktywnie podejmuje terapię w taki sposób, aby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności funkcjonalnej. Uważam, że kluczem w terapii jest dogłębne poznanie i zrozumienie problemów pacjenta a następnie ustalenie wspólnego celu.

 

tomasz-sienicki

Tomasz Sienicki – fizjoterapeuta

Zajmuję się głównie pacjentami z problemami mięśniowo – szkieletowymi. Prowadzę rehabilitację pooperacyjną, pomagam wrócić do aktywności po kontuzjach oraz pozbyć się bólu pochodzącego z układu ruchu człowieka. Największą satysfakcją jest dla mnie wdzięczność pacjentów, którzy dzięki naszej wspólnej pracy funkcjonują lepiej.

Doskonalenie swoich umiejętności uważam za jeden ze swoich zawodowych priorytetów więc staram się w miarę możliwości jak najczęściej uczestniczyć w różnych kursach i szkoleniach.

 

1454411894_d8c00cc2abc8769754c2bd518915458b-jpg

Maria Sokołowska – fizjoterapeutka

Interesuję się fizjoterapią kobiet w ciąży i w połogu oraz rehabilitacją dna miednicy. Terapię swoich pacjentek opieram na metodzie Pilates, treningu stabilizacyjnym oraz ćwiczeniach synergistycznych. Uważam, że świadoma nauka zdrowych nawyków to podstawa w leczeniu i dbaniu o swój organizm.

Studiowałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Universita’ Milano-Biccoca we Włoszech. Prywatnie jestem mamą cudownej półtorarocznej dziewczynki, która najlepiej motywuje mnie do szukania mądrych sposób na zachowanie zdrowia i energii, jednocześnie spełniając wszystkie życiowe role jako kobieta.

 

 

Kasia Łukawska

Katarzyna Łukawska – dyplomowana masażystka, technik fizjoterapii

 

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na bóle kręgosłupa i stawów obwodowych. Specjalizuję się w masażach leczniczych, relaksacyjnych oraz masażach bańką chińską. Do każdego podchodzę indywidualnie wykazując cierpliwość i zrozumienie. Uśmiech na twarzy mojego pacjenta jest dla mnie oznaką poprawy stanu jego zdrowia i stanowi dla mnie największą nagrodę. Staram się wciąż udoskonalać swoje zawodowe umiejętności, aby jeszcze lepiej służyć chorym.

Paweł Saja

Paweł Saja – fizjoterapeuta

 

W swojej pracy wykorzystuję kilkuletnie doświadczenie z pacjentami mającymi problemy układu mięśniowo – szkieletowego. Opieram się głównie na technikach manualnych i masażu leczniczym. Pracuję również z pacjentami mającymi problemy neurologiczne. Poznanie trybu życia pacjenta i trafna ocena jego możliwości są dla mnie szczególnie istotne przy ustaleniu kierunku rehabilitacji.

 

 

Arletta Gołaszewska – fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Od zawsze interesowało mnie ludzkie ciało oraz procesy w nim zachodzące. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w salonie SPA, w swojej pracy używam różnorodnych technik masażu, dobieranych indywidualnie do potrzeb każdej osoby.

Zadowolenie i poprawa samopoczucia pacjenta jest tym, co motywuje mnie najbardziej do poszerzania swojej wiedzy, by jeszcze w większym zakresie pomagać innym.

Karolina Karczmarek – specjalista ds. obsługi klienta

Moim priorytetem jest, żeby każdy pacjent czuł, że w naszym centrum panuje profesjonalna i miła atmosfera. Podczas rozmowy telefonicznej z przyjemnością dobiorę właściwego terapeutę, umówię wizytę na odpowiedni dla Ciebie termin oraz odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości. Wszystkich traktuję indywidualnie, staram się znaleźć najlepsze rozwiązanie każdej sytuacji.

 

Tomasz Wójcik

Tomasz Wójcik – asystent

Jestem odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości obsługi naszych klientów. Zawsze z pełnym zaangażowaniem staram się, aby każdy nasz pacjent uzyskał fachową i wyczerpującą informację dot. problemu, z którym się do Nas zwraca. Dbam również o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości naszych usług.

 

Rehabilitacja Legionowo ProReh

 

W naszym gabinecie panuje zawsze miła i przyjazna atmosfera. Terapię dobieramy zawsze do pacjenta, a nie odwrotnie! Wspólnie z Tobą ustalimy najlepszy dla Ciebie program powrotu do pełnej sprawności. Możesz być pewien, że na każde zadane przez Ciebie pytanie odpowiemy wyczerpująco i poświęcimy Ci potrzebną ilość czasu.

 

Formularz kontaktowy: