Bolesny uraz?

Potrzebujesz szybkiej regeneracji?

Wypróbuj Game Ready!

Umów się onlineZadzwoń
DSC_8667

Game Ready GRPro 2.1 to terapia przerywanych ucisków pneumatycznych jednocześnie z dostarczeniem terapii chłodzenia w uszkodzone – kontuzjowane miejsce. Produkt ten pozwala ludziom (sportowcom) szybko powrócić do zdrowia po urazie lub operacji. Przyspiesza okres regeneracji komórek układu mięśniowego i szkieletowego, przez co skraca czas rehabilitacji i odnowy biologicznej.
Game Ready stosowany jest do leczenia ostrych i przewlekłych urazów oraz w rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych, dodatkowo przyspiesza odnowę biologiczną. Idealny dla sportowców, osób aktywnych oraz pacjentów po operacji, którzy szybko chcą wrócić do sprawności.
Pomoże również profesjonalistom medycznym – ortopedom, terapeutom i trenerom, którzy chcą ułatwić i przyspieszyć leczenie pacjentom pooperacyjnym lub pourazowym.
Dzięki Game Ready możemy osiągnąć ograniczenie spożywania leków przeciwbólowych, przyspieszenie procesów gojenia tkankowego, zwiększenie efektywności fizjoterapii, zmniejszenie występowania powikłań pooperacyjnych i pourazowych, uśmierzenie bólu, zmniejszenie skurczy mięśni, zniwelowanie obrzęków i opuchlizny.

Zostaw wiadomość

Odpowiemy jak tylko będzie to możliwe.

Partnerzy:

Umów wizytę przez internet

lub zadzwoń do nas.

Do zobaczenia!

Zadzwoń do nas lub umów wizytę przez internet. Możesz zmienić czas rezerwacji w każdym momencie.

Umów wizytę online
795 776 734