Agata Skoworodko, fizjoterapeutka

Certyfikowana terapeutka uro-ginekologiczna. Zajmuje się kobietami w okresie okołoporodowym i w połogu. Specjalizuje się w fizjoterapii nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn, fizjoterapii obniżenia narządów miednicy mniejszej, bólem w obrębie miednicy mniejszej z powodu endometriozy oraz innego pochodzenia.
Umów wizytę

O mnie

Jestem fizjoterapeutką z ponad dziesięcioletnim stażem i absolwentką wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii. Pracowałam w Polsce (Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie – Jeziorna) i za granicą (Kaiser Permanente Hospital w Kalifornii).

Zajmuję się leczeniem zachowawczym: dysfunkcje dna miednicy (nietrzymanie moczu, parcia naglące, pęcherz nadreaktywny, zaburzenia statyki narządu rodnego, ból); opieka okołoporodowa i w okresie połogu (bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, rozstęp mięśnia prostego brzucha, praca z blizną, dobór ćwiczeń).

Jak pracuję:

Terapię swoich pacjentek opieram na metodzie Pilates, treningu stabilizacyjnym oraz ćwiczeniach synergistycznych. Uważam, że świadoma nauka zdrowych nawyków to podstawa w leczeniu i dbaniu o swój organizm.

Umów wizytę przez internet

lub zadzwoń do nas.

Do zobaczenia!

Zadzwoń do nas lub umów wizytę przez internet. Możesz zmienić czas rezerwacji w każdym momencie.

Umów wizytę online
795 776 734