Artur Sidorek, fizjoterapeuta

Specjalizuje się w terapii kręgosłupa oraz bólu spowodowanego urazem, zabiegiem operacyjnym oraz niewiadomego pochodzenia.
Umów wizytę

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Sport oraz Fizjoterapia. Od zawsze byłem związany ze sportem, biorąc czynny udział w rywalizacji w wielu dyscyplinach sportu. W czasach szkolnych trenowałem judo i w dalszym ciągu mam do tego sportu wielki sentyment. Natomiast moim wiodącym sportem jest piłka nożna, gdzie jako nastolatek grałem na poziomie IV ligi, a teraz jestem trenerem II klasy piłki nożnej oraz prowadzę treningi motoryczne dla młodych piłkarzy. Obecnie moją największą pasją jest fizjoterapia, która sprawia mi ogromną radość. Cały czas mam chęć rozwoju i nauki, dlatego po studiach nadal uczestniczę w różnych szkoleniach i uczę się kolejnych metod terapeutycznych. Moim następnym celem są studia Osteopatyczne, które mam nadzieję dadzą mi kolejną dawkę możliwości, dzięki którym będę mógł pomagać moim pacjentom.

Jak pracuję:

Bardzo ważne jest dla mnie całościowe podejście do pacjenta. Przeprowadzam bardzo obszerny wywiad, który, oprócz problemu, z którym pacjent przychodzi do gabinetu, obejmuje także poprzednie urazy, dolegliwości, rodzaj wykonywanej pracy, a nawet obecny w życiu każdego stres. Wszystkie te zdarzenia zostawiają w naszym ciele ślad, który może mieć wpływ na obecne dysfunkcje. Moim zadaniem jest odszukać przyczynę, wyleczyć ją i tym samym skutecznie pozbyć się problemu. Swoją pracę opieram głównie na układzie mięśniowo-powięziowym, gdzie stosuję metodę Manipulacji Powięzi wg Stecco. Metodę tę uzupełniam koncepcją terapeutyczną według Mulligana, w przypadkach problemów stawowych. Przywiązuje również dużą wagę do profilaktyki i prewencji urazów, i edukuję z tego zakresu swoich pacjentów.

Umów wizytę przez internet

lub zadzwoń do nas.

Do zobaczenia!

Zadzwoń do nas lub umów wizytę przez internet. Możesz zmienić czas rezerwacji w każdym momencie.

Umów wizytę online
795 776 734