Maria Sokołowska, fizjoterapeutka

Specjalizuje się w fizjoterapii kobiet w ciąży i połogu oraz rehabilitacji dna miednicy.
Umów wizytę

O mnie

Interesuję się fizjoterapią kobiet w ciąży i w połogu oraz rehabilitacją dna miednicy. Studiowałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Universita’ Milano-Biccoca we Włoszech. Prywatnie jestem mamą cudownej półtorarocznej dziewczynki, która najlepiej motywuje mnie do szukania mądrych sposób na zachowanie zdrowia i energii, jednocześnie spełniając wszystkie życiowe role jako kobieta.

Jak pracuję:

Terapię swoich pacjentek opieram na metodzie Pilates, treningu stabilizacyjnym oraz ćwiczeniach synergistycznych. Uważam, że świadoma nauka zdrowych nawyków to podstawa w leczeniu i dbaniu o swój organizm.

Opinie pacjentów:

Grażyna

Legionowo

Do tej pory korzystałam z pomocy Pani Renaty i Pani Marii i jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności obu Pań. Pełen profesjonalizm i cudowne podejście do pacjenta. Polecam!
Grażyna

Legionowo

Trafiłam do Pani Marii, żeby ocenić bliznę po cesarskim cięciu. Nie zawiodłam się! Pani Maria to świetna specjalistka - kompetentna, empatyczna, a do tego bardzo miła. Polecam!
Anna

Legionowo

Trafiłam do Pani Marii w 27 tygodniu czwartej ciąży. Nie byłam w stanie spać, normalnie chodzić, nawet siedzieć. Cały krzyż odmawiał posłuszeństwa. Dzięki masażom, rehabilitacji i stosowaniu porad, jak spać, w jaki sposób siadać czy stać, bólu prawie nie ma, a ja jestem w stanie normalnie funkcjonować. Polecam. Zdecydowanie polecam.

Umów wizytę przez internet

lub zadzwoń do nas.

Do zobaczenia!

Zadzwoń do nas lub umów wizytę przez internet. Możesz zmienić czas rezerwacji w każdym momencie.

Umów wizytę online
795 776 734