Renata Wiśniewska, mgr fizjoterapii

Specjalizuje się w fizjoterapii dzieci.
Umów wizytę

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od początku pracy zawodowej pracuję z dziećmi. Moi Pacjenci to zarówno niemowlęta z zaburzeniami napięcia mięśniowego, jak i starsze dzieci z chorobami neurologicznymi, genetycznymi czy wadami postawy. Specjalizuję się również w terapii i masażu kobiet w ciąży. Prywatnie jestem mamą dwóch fantastycznych dziewczynek, one też uczą mnie cierpliwości i pokory w pracy z małymi Pacjentami.

Jak pracuję:

Stosuję techniki pracy wg teorii NDT Bobath, PNF, a także masaż (u niemowląt Shantala) i kinesiotaping. Wdzięczność i uśmiech na twarzy przyszłych mam dają mi największą satysfakcję.

Opinie pacjentów:

Sylwia

Legionowo

Polecam z czystym sumieniem! Korzystam z pomocy Pani Renaty Wiśniewskiej (rehabilitacja niemowlaka) - bardzo profesjonalnie, miło i z super podejściem do pacjenta. Dodatkowo z dojazdem do domu.
Monika

Legionowo

Zdecydowanie polecam to miejsce, Pani Renata Wiśniewska jest super rehabilitantką, potafi działać cuda, jest profesjonalistką, Rehabilituje mojego synka od dłuższego czasu i jestem z niej zadowolona.
Marlena

Legionowo

Polecam. Renata Wiśniewska rehabilitacja dzieci☺ miło, sympatycznie i profesjonalnie.

Umów wizytę przez internet

lub zadzwoń do nas.

Do zobaczenia!

Zadzwoń do nas lub umów wizytę przez internet. Możesz zmienić czas rezerwacji w każdym momencie.

Umów wizytę online
795 776 734