Fizjoterapia w okresie epidemii

Funkcjonujemy zgodnie z wytycznymi Krajowej Izby Fizjoterapii. Wdrożyliśmy szereg działań, które mają zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom oraz członkom zespołu. Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
795 776 734

Umawianie wizyty:

Nasi konsultanci są zawsze do dyspozycji naszych pacjentów. Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
 • 1

  Kontakt

  Zadzwoń, napisz do nas mail lub wiadomość przez social media.

 • 2

  Konsultant

  Nasz konsultant zaproponuje odpowiedniego terapeutę i termin oraz poinformuje Cię o tym, jak będzie wyglądać wizyta z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

 • 3

  Informacje

  Na adres e-mail otrzymasz instrukcję, w której szczegółowo poinformujemy Cię o zasadach bezpieczeństwa w ProReh.

 • 4

  Wizyta

  Po wejściu do Centrum prosimy o dezynfekcję rąk i poczekanie w wyznaczonym miejscu na pomiar temperatury. Osoba wykonująca pomiar poinformuje Cię o dalszych działaniach.

Środki Bezpieczeństwa

Zgodnie z wytycznymi Krajowej Izby Fizjoterapii stosujemy podwyższone standardy sanitarne. Przeprowadzamy odpowiedni wywiad, dezynfekcję oraz stosujemy środki ochronne. Członkowie naszej kadry są również stale monitorowani. Grafik przyjęć jest ułożony tak, aby minimalizować kontakt z innymi ludźmi.
Po wejściu do naszego centrum każdy pacjent przechodzi pomiar temperatury. Wszystkie osoby wchodzące do ProReh są również zobligowane do dezynfekcji rąk. Personel zaopatrzony jest w środki ochrony indywidualnej. Po każdej wizycie dokonujemy dezynfekcji pomieszczeń i sprzętu.
Wizyty

Wizyty stacjonarne z podwyższonymi standardami bezpieczeństwa.

Online

Oferujemy możliwość konsultacji fizjoterapeutycznych online.

Dezynfekcja

Każdorazowo dezynfekujemy sprzęt i pomieszczenia.

Kontakt

Minimalizujemy ilość pacjentów i pracowników na jednej zmianie.

Poznaj nasz zespół:

Nasze miejsce tworzą ludzie - pełni pasji, energii i zaangażowania.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania i dobierzemy najlepszą formę terapii.

795 776 734