Mikołaj Krekora, mgr fizjoterapii i właściciel ProReh

O mnie

Fizjoterapię ukończyłem na dwóch uczelniach - Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu (licencjat) oraz Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (magister). Podczas swojej pracy zawodowej skupiałem się na pacjentach o profilu ortopedyczno - sportowo-bólowym. Obecnie nie praktykuję zawodu fizjoterapeuty, ale dbam o rozwój i funkcjonowanie Centrum Fizjoterapii ProReh. Drugim przedsięwzięciem, którego jestem właścicielem jest Szkoła Języków Obcych Poco a Poco. Zajmuję się również czynnym uprawianiem piłki ręcznej – jestem bramkarzem Superligowego Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Jak pracuję:

W ProReh stawiamy na jakość i profesjonalizm. Od początku funkcjonowania ProReh współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach i chcemy zapewniać naszym pacjentom opiekę ekspertów.

Tworzymy miejsce, które wybiera skuteczne i sprawdzone metody leczenia. Fizjoterapia to bardzo prężnie rozwijająca się dziedzina nauki i bardzo ważnym jest to, aby stale weryfikować aktualny stan wiedzy.

Stawiamy nie tylko na ekspertów w swoich dziedzinach, ale również otwartość i komunikatywność członków naszego zespołu. Naszym celem jest to, aby każdy pacjent zrozumiał na czym może polegać jego dolegliwość i wiedział, jak możemy mu pomóc.

W ProReh nie stosujemy dużej ilości sprzętu, ale wybieramy te, których działanie mocno nas do siebie przekonało (Recovery Pump, Game Ready, TECAR).

Umów wizytę przez internet

lub zadzwoń do nas.

Do zobaczenia!

Zadzwoń do nas lub umów wizytę przez internet. Możesz zmienić czas rezerwacji w każdym momencie.

Umów wizytę online
795 776 734