Szanowni Państwo,

 

Prosimy o zapoznanie się z informacją o zakresie i sposobie przetwarzania Państwa danych osobowych.

 

Administratorem Danych Osobowych jest PHU Mikołaj Krekora z siedzibą w Legionowie 05-120 przy ul. Mrugacza 1/A8, posiadającą NIP: 8321997656 oraz REGON: 101722650. PHU Mikołaj Krekora jest przedsiębiorstwem, którego częścią jest ProReh – Centrum Fizjoterapii, Masażu i Rehabilitacji z siedzibą w Legionowie 05-120 przy ulicy Mrugacza 1/A8.

 

Dane będą przetwarzane zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Państwa dane osobowe są przetwarzane przez PHU Mikołaj Krekora, w celu rejestracji w bazie pacjentów, zapisu na wizytę, kontaktu w sprawie zmiany terminu i godziny wizyty oraz innych, tym podobnych spraw o charakterze organizacyjnym.

 

Informujemy, że mają Państwo prawo:

  • cofnąć wyrażoną przez siebie zgodę w każdym momencie i bez podawania przyczyny
  • żądać od PHU Mikołaj Krekora dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania kopii danych i informacji o przetwarzaniu danych osobowych
  • sprostować dane osobowe
  • żądać usunięcia danych osobowych
  • żądać ograniczenia przetwarzania danych osobowych
  • wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w prawnie uzasadnionych celach PHU Mikołaj Krekora
  • żądać przeniesienia swoich danych osobowych.

W celu skorzystania z przysługujących praw prosimy o kontakt mailowy: biuro.proreh@gmail.com

Jednocześnie informujemy, że RODO wiązać będzie wszystkich, którzy przetwarzają dane osobowe w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pełną treść RODO znajdziecie Państwo na stronie „www” Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych

https://giodo.gov.pl/pl/569/9276.

 

Z poważaniem,

 

Mikołaj Krekora

Właściciel ProReh

 

795 776 734

www.proreh.pl