Tomasz Sienicki, fizjoterapeuta

Specjalizuje się w fizjoterapii problemów kręgosłupa, kontuzjach sportowych i rehabilitacji ortopedycznej.
Umów wizytę

O mnie

Zajmuję się głównie pacjentami z dolegliwościami kręgosłupowymi oraz innymi problemami mięśniowo – szkieletowymi. Prowadzę rehabilitację pooperacyjną, pomagam wrócić do aktywności po kontuzjach oraz pozbyć się bólu pochodzącego z układu ruchu człowieka. Największą satysfakcją jest dla mnie wdzięczność pacjentów, którzy dzięki naszej wspólnej pracy funkcjonują lepiej.

Jak pracuję:

Program leczenia zawsze dobieram indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta, aby w największym stopniu mógł wrócić do pełni sprawności jaką posiadał przed kontuzją lub urazem. Uważam, że bardzo ważna jest edukacja na temat istniejących dolegliwości, dlatego dokładam wszelkich starań, aby pacjent zrozumiał na czym polega jego problem oraz wyjaśniam mu przyczyny dobrania określonego programu rehabilitacji.

Opinie pacjentów:

Jacek

Legionowo

Świetny specjalista. Rzetelnie przez godzinę zajął się moim synem, cenne uwagi, ćwiczenia, masaż i super kontakt. Nie naciąga na kolejne wizyty (nam powiedział, że ta jedna na razie wystarczy). Polecam.
Monika

Legionowo

Zdecydowanie polecam wizyty u Pana Tomasza Sienickiego. Trafiłam do niego z silnym, promieniującym bólem w karku, który wystąpił po gwałtownym poruszeniu głową. Nie mogąc ruszyć głową w żadną stronę udałam się na wizytę. Już po pierwszym spotkaniu czułam ogromną ulgę. Powróciła sprawność w szyi i swoboda ruchu. Serdecznie polecam! 🙂
Małgorzata

Warszawa

Zdecydowanie polecam! Bardzo profesjonalna fizjoterapia skoncentrowana na problemie pacjenta. Szczególnie polecam zajęcia z Panem Tomaszem Sienickim, niezwykle kompetentny i sympatyczny specjalista. Dziękuję za pomoc, którą otrzymałam w ProReh, problem, z którym przyszłam minął po kilku spotkaniach.

Umów wizytę przez internet

lub zadzwoń do nas.

Do zobaczenia!

Zadzwoń do nas lub umów wizytę przez internet. Możesz zmienić czas rezerwacji w każdym momencie.

Umów wizytę online
795 776 734