Zdrowa Mama, Zdrowy Maluch

Copy of NTM Plakat Warsztat

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was drogie Mamy (również te, które dopiero będą mamami) na spotkanie poświęcone tematyce zdrowia i promowania właściwego trybu życia w trakcie ciąży i po jej zakończeniu.

 

Maria Sokołowska, specjalizująca się w fizjoterapii kobiet, o godzinie 11 poruszy tematy związane z okresem ciąży. Jak pozbyć się bólu pleców? Które ćwiczenia są dobre, a których należy unikać? Czy można uniknąć obrzęków? To tylko niektóre z pytań, na które odpowie.

 

O godzinie 12, Renata Wiśniewska, fizjoterapeutka zajmująca się prawidłowym rozwojem dzieci, przedstawi fakty i mity związane z Waszymi pociechami. Dowiecie się m.in. jak stymulować rozwój dzieci w pierwszym roku życia i jakie problemy powinny zostać skonsultowane ze specjalistą.

 

Godzina 13 to czas spotkania Marii Sokołowskiej z mamami, które w okresie ostatnich lat były w ciąży. Poznacie sposoby skutecznego powrotu do formy, przyczyny bólu miednicy oraz techniki pracy z blizną po cesarskim cięciu.

 

Serdecznie zapraszamy również z pociechami. Mile widziani są także tatusiowie, babcie, dziadkowie… wszystkich głodni wiedzy podanej w miłej atmosferze! 🙂

 

Aby zapisać się na wydarzenia, prosimy uzupełnić formularz lub zadzwonić pod numer 795 776 734.